października

The Ohio program - praktyki w USA

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące praktyk w USA w ramach The OHIO program.

Biuro Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza studentów, doktorantów oraz absolwentów na spotkanie informacyjne dotyczące płatnych praktyk w USA, które odbędzie się 22 października (poniedziałek) o godzinie 16:00 w sali nr 112, budynek 8 (stary kampus).

The Ohio Program ma w swojej ofercie mnóstwo ciekawych propozycji np: produkcja kawy na Hawajach, praca w Ogrodzie Botanicznym w Nowym Jorku, czy przy szklarniowej produkcji kwiatów w Karolinie Północnej.

Praktyki to świetna okazja do zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym, podszkolenia języka angielskiego czy poznania nowych ludzi.

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji: www.sggw.pl/informacje-dla-studentow/praktyki-i-staze-zagraniczne/praktyki-zawodowe#STANY

oraz na stronie programu www.ohioprogram.org