kwietnia

SGGW na Targach w Indiach

W dniach 30.03-07.04. br pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej SGGW uczestniczyli w Misji Edukacyjnej w Indiach.

Misja odbyła się w czterech indyjskich miastach: Bombaju, Chennai, Bangalore i New Delhi i miała formę rozmów B2B (trzy pierwsze miasta) i regularnych targów stoiskowych (New Delhi). Zainteresowanie Polską jako krajem, gdzie można studiować było bardzo duże. Studentów z Indii przyciąga korzystne położenie Polski w centrum Europy oraz stosunkowo niskie koszty utrzymania.

Spśród angielskojęzycznej oferty SGGW największym zainteresowaniem cieszyły się kierunki Master, a zwłaszcza Informatics and Econometrics: Big Data Analytics oraz Civil Engineering i Environmental Protection. W sumie pracownicy SGGW zabrali dane prawie setki studentów, którzy wyrazili zainteresowanie naszą Uczelnią.