lipca

European Vertebrate Pest Management Conference

Wydział Nauk o Zwierzętach, Instytut Badawczy Leśnictwa PAN oraz Stowarzyszenie Miłośników Żubrów zapraszają na European Vertebrate Pest Management Conference (EVPMC).

EVPMC to cykliczna konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z minimalizowaniem szkód powodowanych przez zwierzęta kręgowe w ekosystemach leśnych, polnych, w przestrzeni miejskiej oraz w ogrodach. Konferencja to międzynarodowe forum przekazywania najnowszej wiedzy, wymiany informacji i nieskrępowanej dyskusji dla wszystkich osób zainteresowanych szeroko rozumianym zapobieganiem, ograniczeniem bądź minimalizowaniem uszkodzeń powodowanych przez zwierzęta. W tym roku jej gospodarzem po raz pierwszy będzie Polska.

Zachęcamy wszystkich pracowników, doktorantów i studentów SGGW do czynnego udziału: wygłoszenia referatu lub zaprezentowania posteru. Konferencja odbędzie się w Warszawie w dniach 25-29 września br. w budynku Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW. Rejestracji można dokonać na stronie http://www.evpmc.org