Dni SGGW


Każdego roku w połowie maja Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego organizuje na terenie kampusu Dni SGGW. W trakcie pikniku jaki organizujemy dla mieszkańców Warszawy i okolic oraz kandydatów na studia w naszej uczelni odbywa się wiele pokazów i imprez towarzyszących. Tegoroczne Dni SGGW organizowane pod patronatem Wydziału Nauk Społecznych odbędą się 19 i 20 maja (piątek i sobota). W trakcie Dni SGGW zaprezentują się wszystkie wydziały, koła naukowe, organizacje studenckie, zespoły artystyczne oraz inne jednostki organizacyjne pracujące na rzecz studentów i pracowników naukowych SGGW.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM DNI SGGW <<plik PDF>>

PLAN STOISK

Odwiedzający w tych dniach naszą uczelnię będą mogli nie tylko oglądać stoiska wydziałowe, ale także wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez studentów. Na centralnym placu uczelnianego kampusu odbędzie się mnóstwo pokazów i występów artystycznych uczelnianych zespołów. Zarówno dzieci jak i dorosłych zapraszamy do mini zoo, na pokazy wielu różnych zwierząt i roślin.

19 maja br. o godz. 11.00 w Auli Kryształowej SGGW odbędzie się uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Profesorowi Erwinowi Wąsowiczowi - Rektorowi Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w latach 2002-2008.

Relacje „na żywo” z uczelnianego święta przeprowadzi w tym roku Radio Dla Ciebie oraz Akademickie Radio Kampus

W trakcie Dni SGGW uczelnia organizuje konkurs „Start po indeks”, w którym wezmą udział tegoroczni maturzyści. Uczestnicy konkursu napiszą testy z wybranego przedmiotu (biologia, chemia, matematyka, geografia). dwanaście osób – zdobywcy pierwszych trzech miejsc z poszczególnych przedmiotów – otrzyma indeksy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

PATRONI MEDIALNI: