Dla studentów

Orkiestra Reprezentacyjna


Orkiestra Reprezentacyjna SGGW

Orkiestra Reprezentacyjna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego jest pierwszą w Warszawie i trzecią w Polsce amatorską orkiestrą akademicką, w której w głównej mierze przeważają muzycy grający na instrumentach dętych.

W jej skład wchodzą osoby grające na  takich instrumentach jak: flety poprzeczne, klarnety, trąbki, saksofony, puzony, sakshorny, waltornie, fagoty, tuba, wiolonczela, a ponadto instrumenty perkusyjne, gitara basowa, instrument klawiszowy.

Wykonujemy różne rodzaje muzyki zarówno  klasycznej jak i  rozrywkowej.  Orkiestra powstała w Listopadzie 2007 r. Czynne próby rozpoczęły się w marcu 2008 r., natomiast pierwszy publiczny koncert odbył się już w maju 2008 r. podczas Dni SGGW. Uroczystej inauguracji Orkiestry dokonał  ówczesny J. M. Rektor SGGW prof. dr hab. Tomasz Borecki wraz Panią Prorektor prof. dr hab. Krystyną Gutkowską.

Ciągły rozwój oraz doskonalenie naszych umiejętności muzycznych i naszego poziomu wyznacza nam rytm każdego dnia. Natomiast naszą Orkiestrę cechuje wyjątkowa towarzyska atmosfera, gdzie przyjaciółmi nie jesteśmy tylko podczas prób i koncertów, ale i na co dzień, dlatego zawsze z otwartymi rękami czekamy na Nowych Członków Orkiestry.

Jeżeli masz podstawową wiedzę z zakresu muzyki, grasz  na instrumencie muzycznym, to właśnie na Ciebie czekamy.

Więcej informacji na www.orkiestra.sggw.pl

KONTAKT:  orkiestra.sggw@wp.pl; tel. 694716 923.