Dla studentów

Kluby studenckie


W KAMPUSIE SGGW


Kawiarnia „Dedal” Akademik „Ikar”
Pon-sob. – godz. 7.00 – 10.00, 17.00 – 23.00
Niedziela – godz. 18.00 – 23.00
 


Klub „Dziekanat” Akademik „Limba”
Pon-czw. godz. 10.00 – 1.00
Piątek od godz. 10.00
Sobota od godz. 12.00
Niedziela 12.00 – 1.00
 

Warszawskie kluby studenckie

Amnesia
ul. Wspólna 62
tel. 22 4246665
 
Antidotum
ul. Jana Olbrachta 46
 
Apsters Music Club
ul. Marszałkowska 4/1
tel. 604 720 585
apsters@apsters.pl
 
Aurora
ul. Dobra 33/35
tel. 22 4984565
509 335 908
aurora@aurora.waw.pl
 
Balsam
Fort Mokotów
ul. Racławicka 99
tel. 22 8982824
balsam@hado.pl
 
Barbiebar
ul. Żurawia 6/12
22 6254619
tel. 668 674 574
mailto:barbiebar@barbiebar.pl
 
BAZAAR
ul. Polna 13
tel. 22 3310617
 
Café Szparka
Pl. Trzech Krzyży 16a
tel. 22 6210370 / 90,
600 386 667
 
Cafe Kulturalna
PKiN Teatr Dramatyczny
Plac Defilad 1
tel. 22 6566281
 
Cafe Tonic
ul. Marszałkowska 77/79
tel. 22 6221777
 
Club 70
ul. Waliców 9
tel. 22 6547141
608 468 391
 
ClubRock
ul. Racławicka 99
22 8446394
 
Cul De Sac
ul. Foksal 2
tel. 22 8278707
 
Dekada
ul. Grójecka 19
tel. 22 8235558
 
Diuna
Ul. Dobra 33/35
tel: 509 438 369
 
Fabryka Trzciny
ul. Otwocka 14
22 6190513
fabryka@fabryka.waw.pl
 
Fiolet
ul. Powązkowska 44
tel. 22 6332295
 
Galeria Utopia
ul. Jasna 1
tel. 222 8271540 / 8276857
utopia_club@under.pl
 
Ground Zero
ul. Wspólna 62
tel. 22 6253976
sekretariat@groundzero.pl
 
Hades
Al. Niepodległości 162 (SGH)
tel. 22 8491251
 
Harlem
ul. Kolejowa 8/10
tel. 22 4355667
509 125 951
 
Hybryd
ul. Złota 7/9
tel. 22 8223003
klub@hybrydy.com.pl
 
Iguana Lounge
ul. Zajączkowska 11
tel. 22 8512323
 
Karuzela
Osiedle Mieszkaniowe „Przyjaźń”
ul. Konarskiego 85
tel. 22 6663355 / 6658710 w.4000
klub@karuzela.pl
 
Klatka
ul. Chłodna 35/37
tel. 22 6543100 / 6543099
 
Klub Dziennikarza
ul. Nowy Świat 58 (przy Ordynackiej)
tel./fax. 22 8285771
klubdziennikarza@op.pl

 

Klub Medyków
ul. Oczki 5
tel. 22 6288306,
 
Klub Pańska 97
ul. Pańska 97
22 3319167
biuro@klubpanska97.pl
 
Lemon Club
ul. Sienkiewicza 6
 
Lokomotiv Club
ul. Kolejowa 37/39
tel. 22 6329080
info@lokomotywa.com.pl
 
LUCID
Centrum Handlowe Blue City
AL. Jerozolimskie 179
22 3117500 / 08
lucidinfo@lucidclub.pl
 
Luzztro
Al. Jerozolimskie 6
thehomeclub@luztro.pl
 
M25
ul. Mińska 25
 
Mela Verde
ul. Chmielna 8
tel. 22 8266346
 
Metal Cave
ul. Jana Olbrachta 46
602 121 665
 
Metro Jazz Club
ul. Marszałkowska 99a
tel 22 6294000 w. 106
metrojazz@metrojazz.pl
 
Muza
ul. Chmielna 9
tel. 22 8277216
 
Nemo
ul. Merliniego 4 (Wodny Park)
tel. 22 8540130 w. 174, 195, 197
pub@wodnypark.com.pl
 
Opium
ul. Wierzbowa 9/11
 
Orange
ul. Krucza 6/14
tel. 22 6273770
 
Organza
ul. Sienkiewicza 4
tel/fax. 22 8283232
organza@kluborganza.pl
 
Paprotka
Plac Piłsudskiego 1
(budynek Teatru Wielkiego)
 
Park
Al. Niepodległości 196
park@park.com.pl
 
Piekarnia
ul. Młocińska 11
tel. 22 8389067
klub@piekarnia.org.pl
 
Progresja
ul. Kaliskiego 25a
tel. 22 6837542
lub 509 905 903
 
Proxima
ul. Żwirki i Wigury 99a
22 8223003
klub@klubproxima.com.pl
 
Remont
(DS Riviera)
ul. Waryńskiego 12
tel. 22 8257497 / 6609123
 
Scena 2000
ul. Aleja Armii Ludowej 3/5
tel. 622 600 709
 
Selekcja
Al. Solidarności 82a
22 6360103
selekcja@klub-selekcja.pl
 
Stodoła
ul. Batorego 10
02-591 Warszawa
tel. 22 8256031 / 32
stodola@stodola.pw.edu.pl
 
Tango & Cash
Al. Jerozolimskie 6
(vis a vis Muzeum Narodowego)
tel. 22 6299209, tel./fax. 6294733
biuro@tango-cash.pl
 
Tygmont
ul. Mazowiecka 6/8
tel. 22 8283409
club@tygmont.com.pl
 
Underground Music Cafe
ul. Marszałkowska 126/134
tel. 22 8267048
under@under.pl
 
ZOO
ul. Mazowiecka 13