Dla studentów

Aktywność studentów

października

Dni Campus France w Polsce- Studia we Francji

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza do wzięcia udziału w Dniach Campus France poświęconych tematowi studiów we Francji. Spotkanie organizowane przez Ambasadę Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France odbędą się w 7 różnych miastach Polski, w tym 7 listopada w Warszawie:

Instytut Francuski w Polsce
ul. Widok 12
godz. 9.30 – 15.30

Dni Campus France adresowane są m.in. do studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce.

W programie spotkania przewidziane są: indywidualne porady przedstawicieli Agencji Campus France i reprezentantów wybranych kierunków studiów, prezentacje pozwalające na lepsze przygotowanie wyjazdu i przebiegu studiów oraz na zakończenie loteria z atrakcyjnymi nagrodami.