Dla pracowników

Wiadomości dla pracowników

lutego

Warsztaty z aplikowania o środki z programu LIDER

Centrum innowacji i Transferu Technologii pragnie poinformować, iż w dniu 19 lutego 2015 r. o godz. 9:00 odbędą się warsztaty dla osób zainteresowanych aplikowaniem do VI edycji programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju – LIDER, dedykowanego młodym naukowcom.

Warsztaty odbędą się w budynku nr 7  (Wydział Nauk Ekonomicznych) w Sali nr 19.

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z ogólnymi założeniami programu, kwestiami finansowymi oraz procedurą składania wniosków w SGGW. Będzie również możliwość  wysłuchania praktycznych wskazówek od laureatów poprzednich konkursów: mgr inż. Artura Wiktora z Wydziału Nauk o Żywności oraz dr inż. Piotr Boruszewskiego z Wydziału Technologii Drewna.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia mailowe na adres ciitt@sggw.pl do dnia 16 lutego br.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, będzie brana pod uwagę kolejność zgłoszeń.

Link do informacji o programie na stronach NCBR: http://www.ncbr.gov.pl/programy-krajowe/lider/lider-vi-edycja/