Dla absolwentów


Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie jako jedna z pierwszych w kraju postanowiła profesjonalnie pomagać swoim absolwentom w poszukiwaniu pracy. Działające od kilkunastu lat BIURO KARIER I MONITOROWANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW pomaga studentom w znalezieniu ciekawej pracy, a Pracodawcom ułatwia dostęp do studentów SGGW.

Biuro prowadzi serwis internetowy, w którym pracodawca może zamieścić ofertę pracy, stażu, praktyki czy pracy dorywczej, a student i absolwent – życiorys. Zainteresowane strony mogą bez przeszkód wymieniać między sobą informacje. Zarejestrowani pracodawcy – wyszukiwać studentów, a studenci – aplikować jednym kliknięciem na interesujące ich oferty. W serwisie Biura Karier codziennie dostępnych jest kilkadziesiąt aktualnych ofert. Praca Biura nie ogranicza się jedynie do administracji systemem.

Dzięki współpracy z BIUREM KARIER I MONITOROWANIA LOSÓW ABSOLWENTÓW, bardzo wiele przedsiębiorstw pozyskało wykwalifikowanych fachowców, jakimi są stale dokształcający się, między innymi na studiach podyplomowych, absolwenci SGGW. Biuro prowadzi indywidualne konsultacje dla studentów, organizuje – bardzo często wspólnie z organizacjami studenckimi – szkolenia i prezentacje firm, spotkania rekrutacyjne, organizuje szkolenia z umiejętności miękkich wspierające studentów w aktywności na rynku pracy. Jest też współorganizatorem odbywających się corocznie Akademickich Targów Pracy JOBBING.

 

 • 01
  lipca

  Oferty praktyk w USA dla studentów i absolwentów

  Oferty praktyk w USA dla studentów i absolwentów
  Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów i absolwentów (do 29 r.ż.) do skorzystania z oferty praktyk w Stanach Zjednoczonych! Jest to niepowtarzalna możliwość zdobycia doświadczenia, zarobienia pieniędzy oraz zwiedzenia Stanów. Chętni studenci oraz absolwenci po odbyciu praktyk mogą studiować przez jeden trymestr na The Ohio State University. czytaj więcej
 • 17
  marca

  Studia Podyplomowe Prawo Podatkowe – Kadry i Płace

  Studia Podyplomowe Prawo Podatkowe – Kadry i Płace
  Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie ogłasza nabór na dwu-semestralne Podyplomowe Studia Prawo Podatkowe – Kadry i Płace. Oferujemy wysoki poziom i skuteczność kształcenia, kontakt ze specjalistami-praktykami, przyjazną infrastrukturę dydaktyczną oraz konkurencyjne czesne. czytaj więcej