maja

„Profesjonaliści dla Profesjonalistów” – spotkanie na WTD SGGW

W dniach 9-10 czerwca br. na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie odbędzie się VIII edycja wydarzenia „Profesjonaliści dla Profesjonalistów”: budowa przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa meblarskiego – technologia, design, innowacja, finansowanie. W trakcie spotkania każdy uczestnik będzie mógł skorzystać m.in. z certyfikowanych szkoleń prowadzonych przez TopSolution oraz wziąć udział w wykładach ekspertów z WTD, instytucji finansowych i zaproszonych gości z branży meblarskiej.

Branża meblarska w Polsce to dynamicznie rozwijający się obszar gospodarki. Polskie meble są cenionym produktem na rynkach europejskich, zarówno z uwagi na jakość, jak i korzystną cenę. Aby utrzymać wysoką, czwartą pozycję w rankingach krajów eksportujących meble, należy pamiętać, jak ważny jest aspekt doskonalenia firm w obszarach produkcyjnym, technologicznym i zarządczym.

„Profesjonaliści dla Profesjonalistów” to cykliczne spotkania przedsiębiorców branży meblarskiej organizowane przez TopSolution wraz z partnerami. Umożliwią udział w bezpłatnych szkoleniach, panelach dyskusyjnych oraz spotkaniach ze specjalistami nie tylko ze swojego obszaru działalności.

Tegoroczna, VIII już edycja odbędzie się po raz pierwszy na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Warszawie. Jej uczestnicy będą mogli skorzystać z certyfikowanego szkolenia z TopSolid, dowiedzieć się, jak pozyskiwać środki na działalność i rozwój swoich firm z nowego Programu Sektorowego WoodIN oraz dotacji unijnych (przewidywany jest punkt konsultacyjny), poznać nowe, ciekawe rozwiązania z zakresu nowoczesnych tworzyw drzewnych wykorzystywanych w meblarstwie, a także jak chronić własność przemysłową.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkania dostępne są na stronach internetowych: Wydziału Technologii Drewna SGGW w Warszawie, TopSolution oraz fanpage’u WTD na Facebooku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.