stycznia

Zjazd absolwentów Wydziału Inżynierii Produkcji

W ramach uroczystości obchodów 40-lecia Wydziału Inżynierii Produkcji zapraszamy na Zjazd Absolwentów Wydziału.

Szanowni Państwo

To już 40 lat jak swoje podwoje otworzył dla studentów jeden ze znaczących wydziałów SGGW, który powstał z Oddziału Mechanizacji Rolnictwa i nosił nazwę Wydział Techniki Rolniczej i Leśnej a od 2000 roku Wydział Inżynierii Produkcji.

W związku z tak podniosłym wydarzeniem mamy zaszczyt w imieniu Władz Wydziału zaprosić Państwa na jubileuszowy Zjazd Absolwentów.

Uroczystość ta odbędzie się 10 czerwca (sobota) 2017 na terenie kampusu wydziałowego na Ursynowie.

W programie przewidujemy:

• uroczyste otwarcie Zjazdu i spotkanie z Władzami Uczelni i Wydziału,
  • spotkania towarzyskie w podgrupach,
  • występy artystyczne,
  • Bal Absolwenta do białego rana.

Szczegółowy program Zjazdu oraz koszty uczestnictwa uzależnione będą od liczby uczestników.

Jeżeli wyrazicie Państwo chęć uczestniczenia w Zjeździe Absolwentów, to prosimy o rejestrację i wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na dole strony.

Wszystkich Absolwentów prowadzących własną działalność gospodarczą lub artystyczną zapraszamy do organizacji stoisk wystawowych i reklamowych oraz sponsoringu Zjazdu.

Program Zjazdu

Część I

11.00 – 12.00 – uroczyste otwarcie Konferencji Absolwentów – Aula Wydziału Inżynierii Produkcji, ul. Nowoursynowska 164 (teren Wydziału);

12.00 – 18.00 – obrady w sekcjach – teren Wydziału Inżynierii Produkcji, Ursynów, ul. Nowoursynowska 164:
– posiłek ciepły przy ognisku, napoje chłodzące, herbata, kawa, piwo,
– zwiedzanie Wydziału,

– 14.00 – 15.00 prezentacje firmowe.

Część II

20.00 – 5.00 – Bal Absolwenta – Aula Kryształowa:
– dania gorące,
– przekąski zimne,
– napoje ciepłe i chłodzące,
– alkohol mocny w ograniczonej ilości.

Koszt uczestnictwa:

100 zł/osobę – dla osób uczestniczących tylko w części I;

180 zł/osobę – dla osób uczestniczących tylko w części II;

280 zł/osobę – dla osób uczestniczących w całości obchodów (część I i II).

Należność zależnie od wybranej opcji uczestnictwa i liczby osób prosimy wpłacać do dnia 20 maja 2017 na konto:

Polskie Towarzystwo Inżynierii Rolniczej. Bank Polska Kasa Opieki S.A. nr konta: 91124011251111001070355900 z dopiskiem „konferencja absolwentów” i podaniem liczby osób w części I i/lub całości obchodów.

Kopię odcinka wpłaty prosimy przesłać do 24 maja 2017. Na adres email: szymon_glowacki@sggw.pl.

Wszystkich Absolwentów prosimy o wypełnienie Ankiety Absolwenta. Będzie ona znaczącym wyróżnikiem działalności naszego Wydziału.

Więcej informacji na stronie