marca

WNS SGGW: „Status zwierząt w perspektywie etyczno-prawnej"

Zapraszamy na wykład pt.: „Prawna ochrona zwierząt przed niehumanitarnym traktowaniem - doświadczenia w praktyce".

ZAPROSZENIE

Zakład Filozofii, Wydział Nauk Społecznych SGGW w Warszawie zaprasza na seminarium „STATUS ZWIERZĄT W PERSPEKTYWIE ETYCZNO-PRAWNEJ”.

Wykład pt.:

„Prawna ochrona zwierząt przed niehumanitarnym traktowaniem -
doświadczenia w praktyce"

wygłosi:

adwokat Karolina Kuszlewicz

prowadząca Kancelarię Adwokacką, specjalizująca się w prawnej ochronie zwierząt, autorka bloga „W imieniu zwierząt i przyrody – głosem adwokata”, członkini Komisji Legislacyjnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

20 marca 2018 r., o godz. 18.30, sala 1, budynek 4, kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166 w Warszawie.

W czasie kolejnego posiedzenia seminaryjnego w dniu 17 kwietnia 2018 r., referat Rola etologii w badaniu relacji człowiek – zwierzę oraz jej filozoficzne źródła, wygłosi dr hab. Tadeusz Kaleta (Wydział Nauk o Zwierzętach, SGGW).

Organizator: dr Paweł Pasieka, Zakład Filozofii SGGW.

Wydarzenie na facebooku.