czerwca

Wizyta TAIWAN REPRESENTATIVE OFFICE na SGGW

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji TAIWAN REPRESENTATIVE OFFICE w SGGW w dnia 13 czerwca 2019.

W dniu 13 czerwca 2019 r. SGGW w Warszawie gościła delegację z TAIWAN REPRESENTATIVE OFFICE

Z goścmi spotkał się Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada, przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej oraz przedstawiciele trzech wydziałów: Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, Nauk o Żywności, Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu. W planie wizyty znalazła się wydziałowa wizyta w szklarniach i laboratoriach WOBiAK.

Wizyta miała celu nawiązanie bliższej współpracy dydaktuycznej i badawczej między SGGW i uczelniami z Tajwanu.