maja

Wizyta delegacji z Azerbaijan State Agricultural University

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW informuje o wizycie delegacji z Azerbaijan State Agricultural University w SGGW w dniach 21-25 maja 2019 r.

W dniach 21 - 25 maja 2019 r. SGGW w Warszawie gości dwuosobową delegację z Azerbaijan State Agricultural University z Gandży w Azerbejdżanie. W skład delegacji wchodzą: Rektor uczelni, prof. Ibrahim Hasan Jafarov oraz towrzyszący mu prof. Fagan Aghayev. W dniu 22 maja z goścmi spotkał się Rektor, prof. dr hab. Wiesław Bielawski, Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Michał Zasada, przedstawiciel Biura Współpracy Międzynarodowej oraz przedstawiciele trzech wydziałów: Rolnictwa i Biologii, Medycyny Weterynaryjnej, Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu. W planie wizyty znajdują się wizyty wydziałowe, wizyta w Centrum Wodnym i w klinikach SGGW oraz w sadach w Wilanowie.

Wizyta ma celu nawiązanie bliższej współpracy dydaktuycznej i badawczej między uczelniami, jak też zawarcie umowy o podwójnym dyplomie.