grudnia

Szkolenie z programu COST

Sekcja Międzynarodowych Projektów Badawczych serdecznie zaprasza na szkolenie z programu COST, które odbędzie się 12 grudnia 2018 r. w godzinach 10.00 – 13:00 w bud. nr 8, sala 112.

Czym jest program COST?

Europejski Program Współpracy w Dziedzinie Badań Naukowo-Technicznych (European Cooperation in Science and Technology), znany pod akronimem COST, to utrzymywana wspólnie, obecnie przez 36 państw europejskich i Izrael, struktura instytucjonalna, której najważniejszym zadaniem jest organizowanie multilateralnej współpracy naukowo-technicznej krajów członkowskich.

Program COST zapewnia środki na organizację działań networkingowych: spotkania, warsztaty i konferencje, granty na udział w konferencjach dla doktorantów i młodych naukowców; Short-Term Scientific Missions (STSM); szkolenia (training schools); działania upowszechniające i publikacje.

Więcej informacji o programie COST: www.cost.eu

Na szkoleniu zostaną poruszone następujące zagadnienia:

1. Informacje ogólne o programie COST
  2. Aktywności w ramach akcji COST
  3. Dlaczego warto uczestniczyć w akcjach COST?
  4. Zasady przystępowania do akcji COST
  5. Jak wyszukać akcję COST?

Rejestracja na szkolenie trwa do 11 grudnia:

Po szkoleniu możliwe będą konsultacje indywidualne z pracownikami Sekcji Międzynarodowych Projektów Badawczych.