sierpnia

Studia Podyplomowe - Bazy Danych

Na początku października 2016 r. rozpocznie się szósta edycja Podyplomowych Studiów Baz Danych

Na studia zapraszamy studentów chcących kontynuować naukę, jak również osoby już pracujące. Zatrudniamy certyfikowanych trenerów Microsoft oraz inne osoby posiadające bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, wdrożeniach oraz pracach konsultacyjnych. Ze względu na rosnące koszty szkoleń certyfikowanych uważamy, że nasze studia są niezwykle korzystną ofertą.
Materiał realizowany podczas studiów odpowiada około 5 szkoleniom certyfikowanym. Koszt uczestnictwa jednej osoby w takich szkoleniach przekracza 15 tys złotych, a więc 3-krotność czesnego na naszych studiach. Dodatkowo przekazujemy słuchaczom wiedzę związaną z coraz bardziej popularnymi ostatnio technologiami: GIS, XML, ETL, data mining i inne. Nasi studenci otrzymają również szereg korzyści, między innymi dyplomy Microsoft i Oracle, zniżki na egzaminy i szkolenia oraz darmowe oprogramowanie.

Szczegóły na stronie internetowej http://bazy.sggw.pl