września

Rekrutacja – studia MBA „Zarządzanie w agrobiznesie”

Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW ogłasza nabór na kolejną edycję studiów MBA „Zarządzanie w agrobiznesie”.

Studia adresowane są do właścicieli, menedżerów, oraz osób aspirujących do wyższych stanowisk kierowniczych, których obecne lub przyszłe stanowisko wymaga wiedzy i umiejętności w zakresie nowoczesnego zarządzania i znajomości funkcjonowania agrobiznesu.

Oferujemy interesujący program zajęć rozłożony na 4 semestry nauki. Program studiów składa się z pięciu bloków: zarządzanie, funkcje, strategia, blok branżowy i blok integracja.

Zajęcia odbywają się w formie zjazdów sobotnio-niedzielnych. Kadrę stanowią wykładowcy z SGGW oraz z uniwersytetów z Holandii, Niemiec, Austrii, USA, Wielkiej Brytanii i Portugalii.

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 15 października.

Szczegółowe informacje są dostępne są na stronie internetowej: mba.sggw.pl lub pod numerem telefonu 697999095