maja

Recital Chopinowski w wykonaniu Wojciecha Kruczka

Muzeum SGGW zaprasza na koncert organizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości - 24 maja 2018 r.

Muzeum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

zaprasza na

RECITAL CHOPINOWSKI

w wykonaniu

WOJCIECHA KRUCZKA

organizowany we współpracy

z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie

w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości w SGGW

czwartek, 24 maja 2018, godzina 16.30

Muzeum SGGW, ul. Nowoursynowska 161

Budynek Biblioteki Głównej SGGW, wejście C, I piętro

Wojciech Kruczek jest studentem studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Joanny Ławrynowicz-Just. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień na konkursach pianistycznych o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym. Swój warsztat szlifował również podczas letnich kursów pianistycznych oraz lekcji mistrzowskich z wybitnymi pianistami i pedagogami z Polski i zagranicy.

Prowadzi czynną działalność pianistyczną na terenie kraju i za granicą, w jego szerokim repertuarze szczególne miejsce zajmują ulubieni kompozytorzy: Fryderyk Chopin, Johannes Brahms i Ludwig van Beethoven.

Obecnie poświęcił się zgłębianiu tajników wykonawstwa historycznego muzyki Fryderyka Chopina. Jest polskim kandydatem do pierwszego Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na instrumentach historycznych organizowanego przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina we wrześniu 2018 roku.

W roku akademickim 2017/1018 wydarzenia w Muzeum SGGW objęte są patronatem Wydziału Nauk Społecznych SGGW.

Zapraszamy do śledzienia profilu pianisty na Facebooku: facebook.com/WojciechKruczekPianist