sierpnia

"Marymont" zaprasza na jesienny wypoczynek

Jesień to piękna pora roku. Tatrzańskie szczyty mienią się tysiącami barw jesieni. Świeże powietrze i kolory zachęcają do pieszych wędrówek górskimi szlakami. Tatry skąpane w jesiennym słońcu zachwycają swym pięknem i stanowią prawdziwą ucztę dla oczu.

Malowniczo położony u podnóża Tatr (na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego) przy wrotach znanej wszystkim miłośnikom gór Doliny Kościeliskiej, oferuje 70 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach i apartamentach o wysokim standardzie.

Do dyspozycji gości oddajemy:

• pokoje z łazienkami, telewizją i dostępem do Internetu
  • restaurację z drink barem
  • saunę i jacuzzi
  • salę fitness
  • wypożyczalnię sprzętu sportowego (narty biegowe, zjazdowe, rowery)
  • bezpłatny* monitorowany parking

W Ośrodku znajduje się apartament przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.

Rezerwacje pod nr tel. + 48 18 20 703 77

Unikalne położenie Ośrodka w połączeniu ze wspaniałą architekturą, nowoczesnym wyposażeniem i przyjaznym personelem dają gwarancję bezpiecznego i spokojnego wypoczynku.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 6/2016  Rektora SGGW w Warszawie, uprawniony może skorzystać z dofinansowania do pobytu Ośrodka NIE WIĘCEJ niż 7 dni w danym roku kalendarzowym.

W tym celu należy przedłożyć w Sekcji Socjalnej otrzymaną fakturę z Ośrodka. Dofinansowanie rozliczane jest do max 7 dni pobytu, jednak po wykorzystaniu ich cennik dla pracowników nie zmienia się, pozostaje bez zmian. Ponadto nie ma zobowiązania wykorzystania pobytu w całości,  ciągłości 7-dniowej. Zatem planując pobyt w Ośrodku można wybrać dowolną ilość dni.

Zachęcamy do zapoznania się z zarządzeniem wraz z załącznikami: Zarządzenie nr 6/2016 Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z dnia 09 lutego 2016 r. : w sprawie Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie