grudnia

Stypendia Lotto dla studentów z SGGW

Trzech studentów SGGW znalazło się w gronie stu studentów, którym fundacja LOTTO przyznała stypendia w programie „100 na 100" zorganizowanym z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Łukasz Łuniewski, student III roku studiów I stopnia na kierunku rolnictwo; Wojciech Wójcik, student I roku studiów II stopnia na kierunku zootechnika oraz Krystian Kamiński, student III roku studiów I stopnia na kierunku inżynieria środowiska znaleźli się w gronie stu studentów, których Totalizator Sportowy postanowił nagrodzić stypendiami na łączną kwotę półtora miliona złotych. Kapituła konkursowa wyłoniła ich wnioski z ponad 1800 złożonych. 10 grudnia 2018 podczas gali wręczenia stypendium im. Haliny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiego w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie studenci SGGW otrzymali nagrody stypendialne z rąk prezesa zarządu Totalizatora Sportowego Olgierda Cieślika oraz prezes zarządu fundacji LOTTO Elizy Dzwonkiewicz.

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości stała się znakomitą okazją dla fundacji LOTTO do ogłoszenia programu stypendialnego „100 na 100” im. Haliny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiego. Program kierowany jest do studentów wyróżniających się postawą, zaangażowaniem i wynikami w nauce. Program uzyskał honorowy patronat premiera Mateusza Morawieckiego, został też wpisany w program obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.