marca

SGGW wśród najlepszych uniwersytetów przyrodniczych świata

Kolejny sukces SGGW w międzynarodowym rankingu szkół wyższych. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego znalazła się na 34. miejscu wśród najlepszych światowych uczelni w dziedzinie rolnictwo i leśnictwo w rankingu QS World University Rankings serwisu TopUniversities.com. SGGW w ciągu ostatniego roku awansowała o kilkadziesiąt miejsc.

QS World University Rankings serwisu TopUniversities.com jest już piątą edycją rankingu, który analizuje około siedemnastu milionów prac badawczych. Ranking zbiera również opinie ponad 85 tysięcy naukowców i 41 tys. pracodawców. Zestawienie uwzględnia blisko 40 różnych dyscyplin naukowych i jak podkreślają jego twórcy, jest to największa lista tego typu na świecie.

Lista rankingowa <<tutaj>>

Metodologia badania dostępna na stronie