maja

Nabór Uzupełniający ERASMUS+

Studencie! Weź udział w wymianie międzynarodowej w ramach programu ERASMUS+ i studiuj w jednym z państw Unii Europejskiej. Nabór Uzupełniający na wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2016/17 trwa od 7 kwietnia do 15 maja 2016r.

Nabór Uzupełniający na studia w ramach programu Erasmus+ został już otwarty! Sprawdź ofertę miejsc na uczelniach zagranicznych dla swojego wydziału i prześlij formularz zgłoszeniowy do koordynatora wydziałowego między 7 kwietnia a 15 maja 2016. Dzięki temu możesz wziąć dział w wymianie międzynarodowej w przyszłym roku akademickim 2016/17!

Egzamin językowy dla kandydatów, którzy nie posiadają certyfikatu językowego, odbędzie się 4 czerwca 2016r.

Erasmus + to niezapomniana przygoda, nawiązanie nowych znajomości z całej Europy, podszkolenie języka oraz ważne doświadczenie zawodowe i życiowe!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do naboru!

KONTAKT:

Biuro Współpracy Międzynarodowej SGGW

Budynek 8, pok. 14 (stary kampus)

Anna Jasiuk

e-mail: erasmus@sggw.pl