kwietnia

Kulturalny Czwartek w Muzeum SGGW

Muzeum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na Kulturalny Czwartek z udziałem przedstawicieli trzech pokoleń absolwentów SGGW z rodziny Głoskowskich.

Tytuł spotkania:

TRADYCJE ZAWODOWE RODZINY GŁOSKOWSKICH

20 kwietnia 2017, godzina 17.00

Muzeum SGGW, ul. Nowoursynowska 161

Budynek Biblioteki Głównej SGGW, wejście C, I piętro

Tadeusz Głoskowski senior

Urodzony w 1931 roku. Absolwent pierwszego rocznika Wydziału Zootechnicznego SGGW z 1955 roku. Po ukończeniu studiów pracował jako rolnik, zootechnik w wielu przedsiębiorstwach państwowych. Długoletni dyrektor Stadniny Koni w Skrzydlowie, którą zarządzał przez 32 lata.

Tadeusz Franciszek Głoskowski syn

Urodzony w 1955 roku. Studia na Wydziale Zootechnicznym SGGW ukończył w 1979 roku. Po odbyciu stażu zawodowego w Państwowym Ośrodku Hodowli Zarodowej w Dębołęce pracował w Stadninie Koni w Walewicach, w Kadynach i w Stadzie Ogierów w Bogusławicach. W latach 2011-2014 prowadził własną firmę. Od 2014 roku jest dyrektorem Biura Okręgowego Związku Hodowców Koni w Łodzi.

Tadeusz Łukasz Głoskowski wnuk

Urodzony w 1981 roku. W 2007 roku ukończył studia na Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW (dawniej Wydział Zootechniczny). Po studiach odbył staż w Stadninie Koni w Janowie Podlaskim, a następnie pracował w prywatnych klubach jeździeckich. Od 2013 roku jest współwłaścicielem i zarządzającym Akademią Jazdy Konnej ABC w Warszawie.