Konferencje / Wykłady

września

Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce - Żywność, Rynek, Usługi

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów i Doktorantów - Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce - Żywność, Rynek, Usługi.
Koło naukowe przedsiębiorczości PROFIT działające przy Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ma przyjemność zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję Naukową Studentów i Doktorantów "Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce", która odbędzie się 28 września 2017 r. w gmachu wydziału.

Patronat honorowy obejmie Pani prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, Dziekan Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji.

Celem konferencji będzie wymiana poglądów i idei młodych naukowców z całej Polski, a także możliwość nawiązania współpracy naukowej między uczelniami i ośrodkami akademickimi. Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z  szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach badawczych, włączając aspekty ekonomiczne, zarządcze, marketingowe, prawne i rynkowe.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych.

Szczegółowe informacje pobierz tutaj.