Konferencje / Wykłady

kwietnia

Konferencja Problems of landscape protection and management in XXI century

Konferencja odbędzie się w SGGW w dniach 20-22 kwietnia 2017 r.

Katedra Ochrony Środowiska, Wydział Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie, Polski Klub Ekologiczny Okręg Mazowiecki oraz  Higher Institute of Educational Sciences in Odivelas, Lisbon, Portugal serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji naukowej Problems of landscape protection and management in XXI century, która odbędzie się w SGGW  w dniach 20-22 kwietnia 2017 r.

Konferencja dotyczy kształtowania i zarządzania krajobrazem wobec wyzwań środowiskowych występujących w XXI wieku (m.in. adaptacja do zmian klimatu, korekta strategii energetycznej, przestawienie się na zieloną gospodarkę, kształtowanie obszarów miejskich i wiejskich w aspekcie większej zdolności retencji wody, przetrwania suszy i gwałtownych zjawisk pogodowych).

Język konferencji: angielski (ze względu na liczny udział uczestników zagranicznych z całego świata).

Więcej informacji na stronie: http://polixxi.com/

Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, wniesienia opłaty i przesłania abstraktu do 17 marca 2017 r.

Komunikat o konferencji

Formularz zgłoszeniowy

Prosimy o przesłanie tekstów artykułów w języku angielskim do 30 września 2017 r. na adres:

beata_fornal_pieniak@sggw.pl  lub

ewa_zaras_januszkiewicz@sggw.pl