sierpnia

Konferencja Ekspertów Praw Studenta

V Konferencja Ekspertów Praw Studenta odbędzie się w dniach 23-26 sierpnia 2018 w SGGW.

Zasadniczym celem konferencji organizowanej przez Parlament Studentów RP jest przygotowanie samorządowców studenckich do przeprowadzenia szkoleń z zakresu praw i obowiązków studenta. Uczestnicy konferencji zostaną przygotowani metodycznie i merytorycznie do zrealizowania tego typu szkoleń.

Każdy samorząd studencki ma możliwość wydelegowania jednego przedstawiciela, który weźmie udział w przygotowanych szkoleniach, a także zapisu drugiej osoby na listę rezerwowych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli samorządów studenckich (uwzględnia również nocleg i wyżywienie). Uczestnicy pokrywają jedynie koszt dojazdu.