lutego

Koncert CHORDIS DUO

Muzeum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprasza na koncert - 19 lutego 2019 r. , godz. 16.00

Muzeum Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
zaprasza na koncert w wykonaniu

CHORDIS DUO

organizowany we współpracy
z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie

wystąpią:
Adrianna Kuczyńska – skrzypce
Joanna Kamińska – harfa

wtorek, 19 lutego 2019, godzina 16.00

Sala nad Aulą Kryształową
Kampus SGGW, ul. Nowoursynowska 166

CHORDIS DUO to duet skrzypcowo-harfowy założony w 2017 roku przez dwie artystki, skrzypaczkę Adriannę Kuczyńską oraz harfi stkę Joannę Kamińską.

Adrianna Kuczyńska jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec Profesora Romana Lasockiego.

Joanna Kamińska ukończyła Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie harfy Profesor Urszuli Mazurek.
Obie artystki kształciły się również w Conservatorio di Musica Giuseppe Verdi w Mediolanie, brały udział w międzynarodowych warsztatach muzycznych i współpracowały z wieloma znakomitymi muzykami. Chordis Duo ma w swoim repertuarze muzykę klasyczną, jak również fi lmową, rozrywkową oraz irlandzką.