października

I Międzynarodowa Konferencja dotycząca Szkolenia Zwierząt

Celem Konferencji jest przedstawienie biologicznych podstaw i mechanizmów treningu zwierząt towarzyszących, gospodarskich i dzikich. Naszą misją jest obalenie mitów wciąż przewijających się w wielu publikacjach oraz zaprezentowanie podstawowych metod i technik szkolenia, które są uniwersalne dla wielu gatunków.

Szczegóły na stronie.

Konferencja przeznaczona jest między innymi dla naukowców zajmujących się behawiorem zwierząt towarzyszących, miłośników etologii, ale przede wszystkim dla praktyków zajmujących się treningiem i terapią: behawiorystów, trenerów psów, zoopsychologów, czy też weterynarzy i zootechników, chcących poszerzyć swoje kwalifikacje.

Konferencja będzie zawierała elementy szkolenia, w szczególności będzie przybliżała nowe metody pracy i naukową ocenę ich skuteczności. Adresowana jest do wszystkich współpracujących ze zwierzętami – jeźdźcy, instruktorzy, trenerzy, czy behawioryści znajdą tu naukowe podstawy ich działalności, a naukowcy będą mogli zgłębić praktyczne zastosowanie i problemy wielu metod. Na konferencji także zostaną omówione etyczne aspekty pracy ze zwierzętami, ze szczególnym naciskiem na samopoczucie i dobrostan podczas treningu.

Zachęcamy delegatów z całego świata, którzy interesują się szeroko pojętym treningiem i zachowaniem zwierząt, do aktywnego uczestnictwa w tej międzynarodowej konferencji. Z przyjemnością zapraszamy Państwa do Polski, aby podzielić się najnowszymi wydarzeniami w dziedzinie badań behawioralnych i treningu zwierząt.

18-19 listopada 2017.

Miejsce konferencji:

Wydział Nauk o Zwierzętach,
Budynek 23, aula 1
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
ul. Ciszewskiego 8, 02-786 Warszawa

Język wykładowy: polski
Tłumaczenie wykładu zagranicznych gości: symultaniczne

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

contact@atm2017.eu