Dla studentów

stycznia

Rusza program mentorski E(x)plory

Jeśli masz 18-25 lat i interesuje Cię rozwijanie własnych projektów badawczych lub działalności biznesowej związanej z nauką, koniecznie sprawdź nowy program mentorski E(x)plory! Rekrutacja właśnie ruszyła i potrwa do 28 stycznia.

Program mentorski E(x)plory to roczny cykl opieki mentorskiej dla naukowców oraz osób poszukujących dodatkowego wsparcia na drodze do osiągnięcia swoich naukowych lub biznesowych celów.

W procesie rekrutacji zostanie wyłonionych 20 uczestników, którzy trafią pod skrzydła dobranych adekwatnie dla swoich potrzeb mentorów (lub duetu mentorskiego). W ramach opieki mentorskiej każdy uczestnik otrzyma 10h wsparcia bezpośredniego oraz 15h wsparcia udzielonego w trybie on-line. Dodatkowo otrzyma szansę uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych ekspertów Programu E(x)plory. Szkolenia mają na celu wsparcie procesu mentorskiego. Pośród tematów szkoleń znajdą się m.in.:

• Modele biznesowe
  • Marketing
  • Własność intelektualna
  • Narzędzia cyfrowe
  • Ekosystem innowacyjnej przedsiębiorczości
  • Zarządzanie projektem badawczym
  • Badania (metodologia badań, plan badań i organizacja, opracowanie wyników i raport końcowy)

Uczestnikami programu mentorskiego mogą zostać wszystkie osoby pomiędzy 18 a 25 rokiem życia, zainteresowane rozwijaniem własnych projektów badawczych lub działalności biznesowej związanej z nauką.

Więcej informacji: http://explory.pl/news/2019/1/rusza-program-mentorski-explory-rekrutacja-trwa-do-28-stycznia,155