Dla studentów

grudnia

Praktyka ogrodnicza w Norwegii

Przedsiębiorstwo ogrodnicze przyjmie studentów na praktykę. Szkółka specjalizująca się w produkcji: iglaków, Clematis spp. Termin praktyki: 10.04.2014 – 10.07.2014 2 studentki 10.07.2014 – 10.10.2014 1 studentka
  1. Praktyka skierowana jest przede wszystkim do studentów kierunku ogrodnictwo lub osób posiadającymi duże doświadczenie w tej dziedzinie.
  2. Rodzaj pracy: wysiewanie, sortowanie, odchwaszczanie, przesadzanie itp.
  3. Wymagania: minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość zagadnień ogrodniczych, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie prac fizycznych, prawo jazdy kat. B, prawo jazdy na traktor będzie dodatkowym atutem.
  4. Chętne osoby muszą mieć status studenta, certyfikat podpisany przez Dziekana, że są studentem w okresie odbywania praktyk oraz ważną legitymację studencką w okresie odbywania praktyk.
  5. Zagwarantowana średnia ilość godzin liczona z całego pobytu, nie mniejsza niż 37,5 tygodniowo, ilość w poszczególnych tygodniach może znacząco się różnić.
  6. Wynagrodzenie: ok. 75 NOK/godz.`

Więcej informacji oraz dokumenty można uzyskać w Biurze Współpracy Międzynarodowej, bud. 8, pok. 20 lub malwina_piwowarska@sggw.pl