Dla studentów

sierpnia

Kursy wyrównawcze dla studentów I roku

Serdecznie zapraszamy studentów I roku studiów w SGGW na kursy wyrównawcze z przedmiotów - matematyka, chemia oraz fizyka.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie wyrównawczym dla studentów pierwszego roku organizowanym przez Uniwersytet Otwarty SGGW

Przez 36 godzin doświadczeni wykładowcy pomogą Ci powtórzyć materiał i uzupełnić braki w wiedzy z matematyki, fizyki czy chemii.

W trakcie kursu przewidziane są dodatkowe, gratisowe zajęcia z tematu: Jak się uczyć – jak studiować – jak planować swoją karierę.

Termin kursu:
12 - 17 września 2016 r.
19 - 24 września 2016 r.

Zajęcia odbywają się w godzinach:
matematyka 8-12
chemia 12-16
fizyka 16-20

Koszt: 600 zł

UWAGA!
W przypadku wyboru dwóch kursów zniżka 100 zł
W przypadku wyboru trzech kursów zniżka 200 zł

Zapisy przez Internet

Od 16 sierpnia 2016 na stronie Uniwersytetu Otwartego SGGW.

kurs z matematyki
kurs z chemii
kurs z fizyki

Istnieje możliwość rezerwacji miejsca w akademiku na okres trwania kursu, koszt ok. 250 zł.
W celu rezerwacji miejsca w akademiku należy wysłać maila na adres info@kursar.pl
TEMAT: Akademik KURS WYRÓWNAWCZY, w treści prosimy o wpisanie swojego imienia i nazwiska oraz przedmiotu na kursie.