Dla pracowników

października

Szkolenia z Systemów Zarządzania Jakością

Centrum Analityczne SGGW zaprasza na Szkolenia z Systemów Zarządzania Jakością.

TANIE SZKOLENIA

Z SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Centrum Analityczne SGGW zaprasza Państwa na następujące szkolenia:

„Auditor wewnętrzny systemu zarządzania w laboratorium wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005” – system zarządzania jakością wdrażany jest w laboratoriach badawczych i wzorcujących niezależnie od pełnionych funkcji, tj. w laboratoriach uczelnianych, przyzakładowych, usługowych, badawczo-rozwojowych, referencyjnych itp.

Planowany termin szkolenia: 23.10. – 24.10.2014 r.

Czas: 20 godzin (2 dni). Koszt 300,- zł *)

„Pełnomocnik Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, BHP i Środowiskowego wg norm ISO 9001, PN-N-18001, ISO 14001” – uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu wdrażania i doskonalenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, BHP i Środowiskowego wg norm ISO 9001, PN-N-18001, ISO 14001.

Planowany termin szkolenia: 20.11. – 21.11.2014 r.

Czas: 18 godzin (2 dni). Koszt 300,- zł *)

Miejsce szkoleń: Centrum Analityczne SGGW, ul. Ciszewskiego 8, przyziemie.

Zajęcia prowadzone będą w formie wykładów i ćwiczeń przez pracowników Centrum Analitycznego SGGW posiadających doświadczenie i odbyte szkolenia dotyczące systemów zarządzania jakością. Uczestnicy szkoleń po ich ukończeniu otrzymają stosowne certyfikaty.

Koszt szkolenia obejmuje: udział w zajęciach, materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia szkolenia.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.centrum.analityczne.sggw.pl, pod numerem 022 593 58 12 lub w siedzibie Centrum Analitycznego SGGW.

*) Dotyczy pracowników, doktorantów, studentów SGGW. Dla osób spoza SGGW – koszt szkolenia wynosi 600 zł.

Centrum Analityczne jest jednostką ogólnouczelnianą Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Kontakt z naukowcami pozwala nadążać za najnowszymi trendami w analityce chemicznej i opracowywać własne unikalne metody badawcze. Dzięki potencjałowi SGGW i pozyskiwaniu środków finansowych ze źródeł zewnętrznych, Centrum Analityczne jest wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę. Centrum Analityczne prowadzi działalność komercyjną.