Dla mediów

stycznia

Studentki SGGW w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Warszawy

Karolina Karwowska - studentka Turystyki i Rekreacji oraz Joanna Dorociak - studentka Gospodarki Przestrzennej nominowane w XVII Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku.

Głosowanie na stronie

O Karolinie Karwowskiej - studentce Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW.

O Joannie Dorociak - studentce Wydziału Leśnego SGGW

W ramach XVII Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2016 roku zwycięzcy w dwóch kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Sportowa Impreza Roku zostaną wyłonieni w powszechnym głosowaniu internautów, które odbędzie się w dniach 11 - 22 stycznia 2017 r. Zachęcamy do oddania dwóch głosów na sportowca i imprezę. Można też oddać głos tylko na jedną kategorię. Największa liczba głosów oznacza zwycięstwo i otrzymanie tytułu.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród XVII Plebiscytu odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Warszawy 3 lutego 2017 r. w Hali Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie.