Dla kandydatów

sierpnia

Studia podyplomowe Informatyka i Technologie Informacyjne

Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki zaprasza na III edycję studiów podyplomowych „Informatyka i Technologie Informacyjne”.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej studiów http://infouz.wzim.sggw.pl lub pod numerem 696-158-701. Studia oferują: zdecydowana większość zajęć praktycznych przy komputerach (220 z 350 godzin, 63%), atrakcyjna cena, plan zajęć uwzględniający terminy wakacji i ferii zimowych w województwie mazowieckim. Uczestnicy studiów uzyskują ponadto:

• profesjonalną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne;
  • uprawnienia i kwalifikacje do nauczania Informatyki i Technologii informacyjnych w szkołach podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych zgodnie z wymogami MEN;
  • możliwość uzyskania certyfikatów ECDL będących cenionym przez pracodawców potwierdzeniem zdobytej wiedzy i kompetencji;
  • dostęp przez 24 godziny na dobę do materiałów dydaktycznych na platformie edukacyjnej;
  • nieodpłatny dostęp do oprogramowania Microsoft w ramach programu MSDN Academic Alliance.