Dla kandydatów

marca

Dziewczyny do ścisłych!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny do studiowania na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska!

Zapraszamy wszystkie dziewczyny do studiowania na naszym wydziale, który szczyci się ponadsiedemdziesięcioletnią tradycją.

Czekają na Was cztery kierunki studiów:
*Budownictwo,
*Inżynieria Środowiska,
*Inżynieria i Gospodarka Wodna,
*Ochrona Środowiska.

Zgłoszenia

Dzień Otwarty dla Dziewczyn to okazja do zapoznania się ze specyfiką studiów na naszym wydziale, do poznania zasad rekrutacji. Oznacza otwarcie drzwi do naszych nowoczesnych laboratoriów, a także szansę na zwiedzenie całego kampusu uczelni, na terenie którego znajdują się m.in.: obiekty sportowe (basen, hale sportowe, korty tenisowe, siłownia, sauny), zakład opieki zdrowotnej, apteka, przedszkole, stacja kontroli pojazdów i kawiarnie.

W czasie Dnia Otwartego dla Dziewczyn można porozmawiać ze starszymi koleżankami o tym, jak się u nas studiuje. Wykładowczynie doradzą, jak uczyć się efektywnie, a absolwentki podpowiedzą, co można robić po ukończeniu studiów.

Prosimy o kontakt z organizatorem w sprawie potwierdzenia każdego zgłoszenia.

Uczestniczki Dnia Otwartego Dla Dziewczyn będą miały możliwość odbycia rozmów z wykładowczyniami, studentkami oraz absolwentkami na przygotowanych stoiskach. Dowiedzą się o możliwości wyjazdów zagranicznych, a dziewczyny z kół naukowych i organizacji studenckich opowiedzą o tym, jak spełniają się w pracy w stowarzyszeniach oraz jak można pogodzić naukę i pracę z osobistymi pasjami i życiem codziennym.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za organizację Dnia Otwartego Dla Dziewczyn na SGGW:
Olga Szlachetka
e-mail: olga_szlachetka@sggw.pl

Wydarzenie na facebooku.

Plan dnia:

13.30-14.00

Rejestracja Laboratorium – Centrum Wodne

14.00-14.20

Powitanie uczestniczek Dnia Otwartego Dla Dziewczyn przez Dziekana Wydziału

14.20-15.00

Przedstawienie oferty edukacyjnej wydziału

15.00-15.15

Przedstawienie możliwych form aktywności studentów na wydziale i uczelni

15.15-16.00

Jak nie bać się wyzwań i odnieść sukces zawodowy – o swoich doświadczeniach i osiągnięciach opowiedzą studentki, doktorantki i absolwentki wydziału

Pamiątkowe zdjęcie
Fontanna Laboratorium – Centrum Wodne

16.10-17.10

Zwiedzanie Parku Wodnego oraz laboratoriów z możliwością wykonania ciekawych doświadczeń w Pracowni Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji Budowlanych, Pracowni Procesów Fizycznych w Budownictwie oraz Pracowni Materiałów Geosyntetycznych.
(grupy 15 osobowe co 20 minut) Laboratorium – Centrum Wodne
Zapisy podczas rejestracji

17.10-18.00

Wspólne zwiedzanie kampusu