SGGW

Aktualności

10
lutego
2014

„Co w kocie piszczy?”

Czyli spotkanie dla wszystkich miłośników kotów - a może... nie tylko? Już 12 lutego nasz gość postara się odkryć przed Państwem świat kocich tajemnic. Na spotkanie zaprasza Samorząd Studentów oraz Koło Naukowe Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW w Warszawie.

A co między innymi?
system społeczny kotów - rozwój i socjalizacja - kot i człowiek - kot i pies - więcej niż jeden kot - kocie problemy...
A potem poświęcimy czas na porady, pytania i odpowiedzi :)
Spotkanie poprowadzi zoopsycholog Julia Branderska
Spotkanie jest BEZPŁATNE i otwarte dla wszystkich zainteresowanych, ma charakter prelekcji połączonej z panelem dyskusyjnym - pytania i odpowiedzi, wymiana doświadczeń.
WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
12 lutego 2014r. o godzinie 18:00
Kampus SGGW, bud.23 (ul.Ciszewskiego 8)
Wydział Nauk o Zwierzętach
Aula 4 (II piętro)

Wydarzenie na Facebook’u: http://www.facebook.com/events/592235684188687/
A ponieważ z miłą chęcią wspieramy wszystkie potrzebujące zwierzaki...
Tym razem zbieramy dary dla Fundacji JoKot, która pomaga bezdomnym kotom. Na spotkanie można zatem przynosić karmę suchą i mokrą (dla kotów dorosłych, kociąt i seniorów), żwirek oraz inne akcesoria: kuwety, transportery, wszelkie zabawki oraz posłanka i różne rzeczy, których można użyć w tym celu (koce, poduszki, pościel, ręczniki, swetry etc. - oczywiście mogą to być rzeczy używane).
Fundacja ma stale pod opieką 130-150 kotów (ich liczba ciągle się zmienia - jedne oddawane są do adopcji, a równocześnie do Fundacji trafiają kolejne). Wszystkie są leczone, odrobaczane, odpchlane, szczepione, sterylizowane lub kastrowane po osiągnięciu odpowiedniego wieku - i szukają odpowiedzialnych opiekunów. Wiele z nich to koty przewlekle chore, których leczenie trwa długie miesiące.
Spotkania o różnej tematyce przyrodniczej i zoologicznej są regularnie organizowane na naszym Wydziale i cieszą się dużą popularnością wśród osób zainteresowanych daną tematyką. Jest nam bardzo miło gościć prelegentów z różnych dziedzin o tematyce związanej ze zwierzętami, którzy dzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Wydarzenie wspierają
Koty.pl
Serwis dla wszystkich właścicieli i miłośników kotów. Porady ekspertów, prezentacje ras, konkursy, forum, galerie, kącik adopcyjny, ogłoszenia, baza kotów zgubionych/znalezionych.
www.koty.pl
Multiplatforma internetowa dla dzielnicy Ursynów
www.haloursynow.pl

e-magazyn dla miłośników kotów Felins!
www.felins.pl