czerwca

40-lecie Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW

8 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW z okazji 40-lecia istnienia wydziału.

Zapraszamy również do udziału w Konferencji Naukowej organizowanej z okazji 40-lecia Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie.
Invitation to the Jubilee and Scientific Conference „Engineering of Agriculture and Forestry Production”.

Konferencja naukowa nt. „Inżynieria produkcji rolniczej i leśnej” odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2017 roku na Wydziale Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie.

Konferencja organizowana jest w ramach obchodów Jubileuszu 40-lecia Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie i ma służyć pracownikom nauki w celu omówienia problemów inżynierii produkcji. Będzie okazją do prezentacji wyników badań oraz dyskusji. W trakcie trwania Konferencji przewiduje się prezentacje referatów związanych z szeroko rozumianą inżynierią rolniczą i leśną.

Więcej szczegółów na stronie.